Kontakt +420 556 403 588
E-mail info@egas.cz

O nás

Profil společnosti

Vážení zákazníci, obchodní partneři.

Naše společnost vznikla v roce 1992 s českým kapitálem. U krajského obchodního soudu byla zapsána jako společnost s ručením omezeným k datu 31. srpna 1992 s názvem EGAS s.r.o. se sídlem ve Studénce.

V počátcích rozvoje naší společnosti byla hlavní činnost zaměřena na oblast  plynoinstalace, vodoinstalace a topenářství, odkud pramení název společnosti EGAS „ekologický plyn“ kterou jako registrovanou značku využívá naše společnost do dnes. V roce 1995, byl zakoupen v Pustějově objekt, ve kterém byla postupně vybudována pracoviště kovovýroby se zaměřením na svařování a obrábění pro vagonovou výrobu a ocelové konstrukce.

Dlouhodobě je našim výrobním portfoliem výroba zámků, základních desek dveřních systémů, mechanizmy pro nouzová odblokování, výroba komponent k plošinám pro kolejovou dopravu.

Naše společnost se podílí na výrobě konstrukčních celků, přípravků a maket, dle dodané výkresové dokumentace.

V průběhu 24-ti leté činnosti firmy jsme vyrobili strojírenské výrobky, které slouží ve válcovacích tratích Argentiny a námi vyrobené komponenty jsou součástí vlakových souprav v tuzemsku i zahraničí.

V měsíci květen 2016 došlo k  úpravě vlastnické struktury v naší společnosti. Vstupem Ing. Miloslava Cváčka, Ph. D., společně s  Bc. Evou Šnajdárkovou jako majitelé spojili síly společností ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. a EGAS s.r.o. Tímto propojením byla přejmenovaná společnost EGAS s.r.o. na ISMM & EGAS s.r.o. s platností všech doposud získaných certifikátů a oprávnění. Cílem je zvýšení konkurenceschopnosti na trhu výroby vagónových komponentů pro hromadné dopravní prostředky a nově rozšíření kapacity výroby o segment zemědělské, manipulační techniky a automotive.

Administrativně byla provedena změna sídla společnosti z původní adresy Studénka ul. 2. května 309 do prostoru stávající provozovny Pustějov č.p. 285, PSČ 742 43.

V současné době firma ISMM & EGAS s.r.o. rozšířila výrobní kapacity v oblasti svařování, CNC obrábění s cílem poskytovat komplexní výrobní služby zakázkové výroby se specializací na obrábění, svařování vagónových komponentů, dílců a strojních konstrukčních celků zemědělské techniky a automotive.

 Motto naši společnosti  je „ISMM & EGAS,vždy kvalitně pro Vás“.